Polecane gazetki

Delikatesy Centrum - gazetki promocyjne

Ocena sieci
2.9 (15 głosów)

Brak gazetek

Opinie o sieci Delikatesy Centrum
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • adam
  • 02/09/2016
czemu delikatesy zniknęły z mojego miasta? najlepsze sklepy ever, przyszła inna sieć i nawet wspomina się wpadki Centrum jako dobre, bo "nowy" nie tylko dyktuje ceny, ale pracowników niektórych ma przynajmniej do "napomnienia".... Centrum z dobrym rozmieszczeniem towarów, znanymi sprzedawcami i markami, a także zwyczajowej pani na niektorych opakowaniach, a także specyficznym rozmieszczeniem logo sieci, które jest proekologiczne prozyciowe. Centrum pełniło nawet funkcje społeczne. .... by niepelnosprawny,org by niepelnosprawny,org
Default avatar
  • anna
  • 02/08/2016
delikatesy w Humniskach to totalna porażka obsługa okropna a na ich twarzach nigdy nie ma uśmiechu są ponure można z nich wyczytać ---po co tu przyszłaś --- na półkach towary przeterminowane kierowniczka chyba z racji zasiedzenia w tym sklepie czuje się ważniejsza od właścicielki i jest bardzo nieprzyjemna żadnych wędlin i mięsa nie polecam tu kupować a jeśli chcesz mieć zdrowe dziecko to nie kupuj żadnego mleka i kaszek a jeśli chcesz wysłać list paczkę to lepiej w najbliższym urzędzie pocztowym bo tu usłyszysz że punkt pocztowy jest do płacenia rachunków nikt z obsługi nie robi nam łaski że ułoży towar na półkach sprawdzi datę na opakowaniu to ich praca a dzięki tym co robią zakupy pracę mają moja ocena to zero duże zero i nie polecam tego sklepu
S3 13606717 1138260762878699 8460903046579652559 n
  • 24/07/2016
Byłam dziś w Państwa sklepie i czekałam przed działem z wedlinami ponad 5 minut. Pani, która układała warzywa przeszła koło mnie kilka razy i nie zareagowala. W końcu gdy sama do niej przyszłam to usłyszałam, że w niedzielę wędlin Panstwo nie sprzedają i mimo prośby Pani powiedziała, że mi nic nie pokroi. To kpina, że Państwa pracownik nie potrafił mnie od razu poinformować i niegrzecznie powiedział, że mi nie pomoże. Naprawdę ogromny minus za dziwną politykę firmy gdzie lepiej trzymać obeschniete i obślizgłe wędliny do poniedziałku.
Default avatar
  • Marta
  • 28/06/2016
Sklep może i dobrze wyposażony ale panie tam pracujące to totalny dramat,na mięsnym można stać do usranej śmierci,bo akurat koleżanki opowiadają sobie anegdoty z rodzinnych wsi,jak już obsługują to z taką łaską że już nie wiadomo czy kupić coś czy jednak zrezygnować.Panie zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadały,moje dziecko wróciło do domu z mięsem które wyglądało jak kawałek łoju,a pani mu go wcisnęla mówiąc że musi go kupić bo sprzedaje się za kolejnością cięcia(????!!!!) i nie może sobie ot tak wybierać towaru Informuję więc panie,że wysłałem ten kawałek czegoś do centrali waszego sklepu z zapytaniem o to wasze prawo cięcia,to samo zapytanie skierowane zostało do rzecznika praw konsumenta,o wynikach niezwłocznie poinformuję.
S3 10354686 10150004552801856 220367501106153455 n
  • 04/05/2016
dlaczego nie ma Was na aplikacji blix?
Najbliższe sklepy sieci Delikatesy Centrum
O sieci Delikatesy Centrum
Delikatesy Centrum - są znaną siecią franczyzową, która zrzesza indywidualnych przedsiębiorców oraz gminne i miejskie spółdzielnie. W jej skład wchodzi ponad 900 placówek rozmieszczonych na terenie całej Polski. Delikatesy Centrum rozpoczęły swoją działalność w 1999 roku, a od 2006 roku sieć należy do grupy Eurocash, co przyczyniło się do zapewnienia klientom szerokiej oferty produktowej każdego dnia. W sklepach sieci znajdziemy artykuły spożywcze, chemię gospodarczą oraz kosmetyki. Delikatesy Centrum kładą duży nacisk na wysoką jakość produktów i ich świeżość - w tym warzyw i wędlin. W ofercie znajdziesz zarówno produkty znanych producentów, jak i lokalne towary. Kupisz tu zawsze świeże pieczywo, które jest wypiekane na bieżąco w sklepowych piecach. Sieć często oferuje promocje na swoje produkty, a informacje o nich zamieszczane są w gazetkach promocyjnych, które wypuszczane są co najmniej raz w tygodniu. Gazetki promocyjne Delikatesy Centrum ukazują się raz w tygodniu.
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.